czwartek, 26 kwietnia 2012

Kolagen Naturalny - czym jest ten tajemniczy kosmetyk?

Każda kobieta, która interesuje się najnowszymi trendami w modzie i kosmetologii oraz chciałaby skutecznie dbać o swój wygląd, z pewnością natknęła się na tajemniczą substancję o nazwie "kolagen". Jeśli uważałaś na biologii, możesz wiedzieć, że kolagen jest białkiem występujących w naszych ciałach w dość dużych ilościach. Warto wiedzieć także to, że odgrywa on bardzo ważną rolę w naszych ciałach, a dokładniejsze poznanie kolagenu pozwoli na jeszcze lepszą pielęgnację naszych ciał

Kolagen Naturalny jest produktem białkowym stworzonym przez firmę Colway. Jego głównym składnikiem jest rybie białko, które charakteryzuje sie wysoką aktywnością biologiczną. Okazuje się bowiem, że struktura białka rybiego jest identyczna, jak struktura kolagenu produkowanego przez nasze organizmy. To właśnie ta zależność stała się podstawą do stworzenia aktywnych kosmetyków kolagenowych, z których możemy obecnie korzystać.

Wykorzystanie naturalnego kolagenu do codziennej pielęgnacji ciała pozwala zwiększać produkcję białka w naszych organizmach. Dzięki temu regeneracji ulegają włókna kolagenowe i elastynowe, których zadaniem jest utrzymanie prawidłowej struktury skóry. Ich odbudowa skutkuje poprawą jakości skóry i innych tkanek, które niestety mają skłonności do przedwczesnego starzenia.

Kosmetyki kolagenowe są doskonałym przykładem innowacyjnych środków odmładzających, które rzeczywiście potrafią wpływać na kondycję ciała ludzkiego oraz jego atrakcyjny wygląd. Jeśli interesuje Cię prawidłowa pielęgnacja ciała za pomocą nowoczesnych środków kolagenowych, zaglądaj tu częściej, a z pewnością uzyskasz więcej informacji.

1 komentarz:

  1. Dlaczego tak rzadko się mówi o tym, że Collagen mogą stosować również mężczyźni? Ja używam Collagen Platinium Formuła Q 2-26 i jestem z niego bardzo zadowolony. Prędzej nic nie działało tak dobrze na blizny potrądzikowe i wygląd skóry twarzy. Od kiedy smaruję twarz Collagenem blizny wyraźnie się zmniejszyły, a dziury zaczęły się zasklepiać.

    Od wielu lat interesuję się medycyną naturalną, dietetyką itp. ale nic nie pomogło mi tak jak produkt opisywany w niniejszym artykule. Diety, zioła, unikanie konserwantów itp. pro-zdrowotne zachowania są ważne, nawet bardzo ważne w zwalczaniu wielu chorób. Mają również ogromne znaczenie profilaktyczne - m.in. wzmacniają układ odpornościowy. Dieta pomogła mi zwalczyć trądzik ale niestety nie wpłynęła zbytnio na naprawę tzw. blizn potrądzikowych (skóra nie chciała się złuszczać). Dopiero kiedy do zdrowego stylu życia dodałem Collagen Platinium zauważyłem poprawę :)

    OdpowiedzUsuń